Кошик
134 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Геліос насіння овочевих та квіткових культур
+380995271177
+380678584345
+380632185804

Морква

1 2

Морква - чудове джерело  вітамінів і клітковини, та є інгредієнтом майже усіх національних блюд української кухні.  Тому не дивно, що вона - одна з перших культур, які мріють виростити садівники на своєму городі. А щоб результат був чудовим - потрібне якісне насіння моркви. Саме таке, яке пропонує інтернет-магазин Геліос. У каталогах сайту ви зайдете великий асортимент від виробника.

Яке купити насіння моркви пропонує інтернет-магазин?

На ринку або у роздрібних торговельних палатках якісний посівний матеріал знайти досить складно. Не завжди зрозуміло, в упаковці з гарним фото якого сорту насіння моркви та при яких умовах і скільки часу воно зберігалось. Тому, краще вибирати продукцію від виробника. Інтернет-магазин Gelious кожного року оновлює асортимент, та пропонує недорого купити улюблені традиційні та популярні сучасні сорти насіння моркви: 

  • болівар ф1;
  • абако;
  • дордонь;
  • оленка;
  • елітної міні;
  • кормової та інших.

Також, у каталогах сайту до вашої уваги насіння ранньої та пізньої моркви.

Весь посадковий матеріал ретельно відбирається, сортується та калібрується нашими співробітниками. Щоб він дав щедрий врожай, на протязі всього часу зберігання на складі ми суворо дотримуємося вимог, щодо температури та режиму вологості у приміщенні.   

Замовити насіння моркви поштою або іншою кур'єрською службою можливо у любий куточок України - Київ, Харків, Дніпро, Хмельницький, Львів, Чернівці та інші міста і села. Ми працюємо оптом та вроздріб, з великими аграрними господарствами та садівниками-любителями.

Насіння моркви: традиційні та сучасні сорти недорого 

В останній час велику популярність отримало насіння моркви на водорозчинній стрічці. Це практичне рішення пакування та висаджування до вподоби багатьом садівникам-любителям. Посівний матеріал маленьких розмірів, розташований таким чином, використовується більш економно, сіяти його набагато зручніше.

Дражоване насіння моркви – теж зручне у посадці. Адже об'єм кожної насінини збільшується у багато разів, завдяки товстому шару спеціального покриття з поживними речовинами та мінералами. Таким чином, попадаючи у грунт, воно одразу насичується необхідними макроелементами, що потім кожний садівник відчуває при зборі відбірного, з чудовими смаковими якостями врожаю. Головне, рясно полити при посадці.

Тепер вам не потрібно турбуватися, де купити насіння кормової або елітної моркви, дражоване або солодкої міні. Замовляйте в інтернет-магазині Геліос з доставкою за вказаною адресою або на склад перевізника.

Швидкого вибору та щедрого врожаю!