Корзина
206 отзывов
Геліос насіння овочевих та квіткових культур
+380995271177
+380678584345
+380632185804

Квіти багаторічні

1 2 ... 4

Купити насіння саме багаторічних квітів прагне більшість садівників. Це не дивно, адже достатньо їх висадити один раз у грунт та доглядати. Ніякого прибирання бадилля в кінці сезону та висадки на початку. Звичайно, це дуже економить, особливо, якщо крім квітів  кожного року навесні треба висадити на своїй земельній ділянці городину, інші культури. У цьому розділі пропонуємо вам якісний посадковий матеріал від виробника по кращій ціні. 

У нас зручно купити багаторічні квіти

На сторінках інтернет-магазину Геліос ви знайдете каталог багаторічних квітів з різними характеристиками. Ми пропонуємо насіння відмінної якості недорого з доставкою поштою, або іншою, зручною для вас курєрською службою. В асортименті всім відомі, улюблені господинями сорти та новинки. Ви купите багаторічні квіти:

  • низькорослі та високорослі;

  • які цвітуть все літо або в окремі теплі періоди;

  • насіння або цибульки;

  • для клумби або саду. 

Про властивості тієї чи іншої квітки ви дізнаєтесь з характеристик товару. Фото - кращі підказки, на якій зупинити свій вибір. Ми пропонуємо вам купити декілька сортів насіння багаторічних квітів, з різними термінами цвітіння, високорослі та низькорослі. Таким чином, ваша ділянка з ранньої весни до пізньої осені буде виглядати яскраво та привабливо. Хіба саме не про це ви мрієте? 

В інтернет-магазині Геліос великий каталог багаторічних квітів  

Зручний пошук та чудовий вибір - це можливість швидко підібрати потрібний вам сорт, а ще, потішити себе новинками. Багаторічні рослини з нашого каталогу допоможуть вам створити клумбу або садок вашої мрії. Якщо ви для себе ще не вирішили, яку квітку і де  хочете посадити, вам допоможуть консультанти інтернет-магазину Gelious. Придбавши насіння багаторічних квітів один раз, ви багато років будете тішитись яскравим цвітінням та  приємним ароматом. 

Замовити багаторічні квіти поштою - це гарна можливість для мешканців з віддалених куточків України придбати саме ту продукцію, про яку мріяли, але не могли придбати у своєму селищі. 

Насіння розфасовано по пакетах з різною масою. Вони відрізняються:

  • наповненням (насіння або луковиці);

  • масою або кількістю посадкового матеріалу. 

Продукція в інтернет-магазині Геліос зберігається у спеціально облаштованих приміщеннях з рекомендованими температурним режимом, вологістю, без шкідників та гризунів. На сайті ви купите насіння багаторічних рослин, що гарно зійде та будуть багато років вас тішити чудовою квітучою галявиною.