Кошик
134 відгуків
Надійний продавець Prom.ua
Геліос насіння овочевих та квіткових культур
+380995271177
+380678584345
+380632185804
Опенок тополиный 20 деревянных палочек размером 8 * 35 мм, фото 2
Опенок тополиный 20 деревянных палочек размером 8 * 35 мм, фото 2

Опенок тополиный 20 деревянных палочек размером 8 * 35 мм

Опис
Інформація для замовлення

Опеньок тополиний (лат. Agrocybe aegerita)

Інші назви: агроцібе, фоліота тополевая, піоппіно

Тополиний опеньок відносять до одних з найдавніших культур їстівних грибок. Ще в Римській імперії ці гриби знали, і цінували нарівні з делікатесними трюфелями і білими грибами. І на сьогоднішній день вирощування опеньків найбільш поширене в південних регіонах Італії, там вони відомі під назвою піоппіно.

У складі агроцібе міститься метіонін - унікальна амінокислота, яка незамінна для повноцінного росту і нормального обміну речовин. Також цей гриб продукує антибіотики поліацетіленовие природи.

Сучасна народна і наукова медицина визнають за опеньками ефективність в лікуванні гіпертонії і головних болів. На основі агроцібе створений ряд різних препаратів, найвідоміший з яких - агроцібін, - здатний боротися проти великої групи грибків і шкідливих бактерій. А з плодового тіла опеньків виділяють речовина лектин, яке має яскраво виражену протиракову дію.

Виростити опеньки досить просто, і будь-хто, навіть новачок, може забезпечувати себе смачними і корисними грибами прямо вдома.

Опеньки мають нехарактерною для грибів хрусткою текстурою, вони широко використовуються в кулінарії південних середземноморських регіонів Європи (Італії, Південної Франції). Агроцібе використовують в соусах, кашах, м'ясних стравах, супах. Їх можна сушити, маринувати, консервувати, заморожувати. У холодильнику свіжі гриби можуть зберігатися до 6 днів.

Вирощування опеньків в домашніх умовах - абсолютно посильне завдання для кожного.

Для щеплення на деревину (на пень або колоду) тополиного опенка, використовують міцелій на паличках. Однієї упаковки його вистачає на одну колоду чи пень. Тривалість активного врожаю варіюється від 3 до 7 років, в залежності від швидкості руйнування деревини і її розмірів.


Опёнок тополиный (лат. Agrocybe aegerita)

Другие названия: агроцибе, фолиота тополевая, пиоппино

Тополиный опенок относят к одним из древнейших культур съедобных грибок. Еще в Римской империи эти грибы знали, и ценили наравне с деликатесными трюфелями и белыми грибами. И на сегодняшний день выращивание опят наиболее распространено в южных регионах Италии, там они известны под названием пиоппино.

В составе агроцибе содержится метионин – уникальная аминокислота, которая незаменима для полноценного роста и нормального обмена веществ. Также этот гриб продуцирует антибиотики полиацетиленовой природы.

Современная народная и научная медицина признают за опятами эффективность в лечении гипертонии и головных болей. На основе агроцибе создан ряд различных препаратов, самый известный из которых – агроцибин, — способен бороться против большой группы грибков и вредоносных бактерий. А из плодового тела опят выделяют вещество лектин, которое обладает ярко выраженным противораковым действием.

Вырастить опята достаточно просто, и любой, даже новичок, может обеспечивать себя вкусными и полезными грибами прямо дома.

Опята обладают нехарактерной для грибов хрустящей текстурой, они широко используются в кулинарии южных средиземноморских регионов Европы (Италии, Южной Франции). Агроцибе используют в соусах, кашах, мясных блюдах, супах. Их можно сушить, мариновать, консервировать, замораживать. В холодильнике свежие грибы могут храниться до 6 дней.

Выращивание опят в домашних условиях – совершенно посильная задача для каждого.

Для прививания на древесину (на пень или бревно) тополиного опенка, используют мицелий на палочках. Одной упаковки его хватает на одно бревно или пень. Длительность активного урожая варьируется от 3 до 7 лет, в зависимости от скорости разрушения древесины и ее размеров.

  • Ціна: 29 грн.